Q6016LH4 není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 15 567
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 17 766
Katalogový list
Skladem : 433
Skladem : 770
WeEn Semiconductors
Triak Alternistor - bez tlumivky 600 V 16 A Průchozí otvor TO-220 izolovaná podložka
Q6016LH4
Číslo produktu DigiKey
Q6016LH4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q6016LH4
Popis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
35 mA
Výrobce
Littelfuse Inc.
Přídržný proud (Ih) (max)
50 mA
Balení
Hromadné balení
Konfigurace
Jednoduchý
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Alternistor - bez tlumivky
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Pouzdro
TO-220-3 izolovaná podložka
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
16 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220 izolovaná podložka
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
167A, 200A