BTA20-600CWRG
Číslo produktu DigiKey
497-3390-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTA20-600CWRG
Popis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 20A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Alternistor - bez tlumivky 600 V 20 A Průchozí otvor TO-220
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BTA20-600CWRG Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
210A, 200A
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
35 mA
Řada
Přídržný proud (Ih) (max)
50 mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Alternistor - bez tlumivky
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Pouzdro
TO-220-3
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
20 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.5 V