Q6016LH6TP
Číslo produktu DigiKey
F7288-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q6016LH6TP
Popis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Alternistor - bez tlumivky 600 V 16 A Průchozí otvor TO-220 izolovaná podložka
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
80 mA
Přídržný proud (Ih) (max)
70 mA
Balení
Trubice
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
16 A
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
167A, 200A