BTA16-600BWRG
Číslo produktu DigiKey
4518-BTA16-600BWRG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTA16-600BWRG
Popis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Standardní 600 V 16 A Průchozí otvor TO-220A
Kategorie
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
160A při 50Hz
Výrobce
UMW
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
35 mA
Balení
Trubice
Přídržný proud (Ih) (max)
60 mA
Stav součásti
Aktivní
Konfigurace
Jednoduchý
Typ triaku
Standardní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
16 A
Pouzdro
TO-220-3
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.5 V