BTA216X-600B,127 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 22
Katalogový list
Littelfuse Inc.
Skladem : 2 904
Littelfuse Inc.
Skladem : 631
Triak Standardní 600 V 16 A Průchozí otvor TO-220F
BTA216X-600B,127
Číslo produktu DigiKey
BTA216X-600B,127-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTA216X-600B,127
Popis
TRIAC 600V 16A TO220F
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
50 mA
Výrobce
WeEn Semiconductors
Přídržný proud (Ih) (max)
60 mA
Provozní teplota
125°C (TJ)
Typ triaku
Standardní
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Pouzdro
Plná výzbroj TO-220-3, Izolovaná podložka
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
16 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220F
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.5 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
140A, 150A