Q6016LH6 není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 15 567
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 17 766
Katalogový list
Skladem : 433
Skladem : 770
WeEn Semiconductors
Triak Alternistor - bez tlumivky 600 V 16 A Průchozí otvor TO-220 izolovaná podložka
Q6016LH6
Číslo produktu DigiKey
Q6016LH6-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q6016LH6
Popis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
80 mA
Přídržný proud (Ih) (max)
70 mA
Balení
Hromadné balení
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
16 A
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
167A, 200A