RMCF0603FG750R je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Vishay Dale
Skladem : 36 195
Katalogový list
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
750 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
RMCF0603FG750R
Číslo produktu DigiKey
738-RMCF0603FG750RTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-RMCF0603FG750RCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-RMCF0603FG750RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0603FG750R
Popis
RES 750 OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RMCF0603FG750R Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,031" Š (1,55mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)