CRCW0603750RFKTC je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Vishay Dale
Skladem : 36 195
Katalogový list
Direct
Panasonic Industry
Direct
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Skladem : 562
750 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
CRCW0603750RFKTC
Číslo produktu DigiKey
CRCW0603750RFKTC-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW0603750RFKTC
Popis
RES SMD 750 OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CRCW0603750RFKTC Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)