CRCW0603750RDHEAP je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Panasonic Industry
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Stackpole Electronics Inc
Skladem : 0
Katalogový list
KOA Speer Electronics, Inc.
Similar
YAGEO
750 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
CRCW0603750RDHEAP
Číslo produktu DigiKey
CRCW0603750RDHEAP-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW0603750RDHEAP
Popis
RES SMD 750 OHM 0.5% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CRCW0603750RDHEAP Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)