RC0603FR-07750RL
Číslo produktu DigiKey
311-750HRTR-ND - Páska a cívka (TR)
311-750HRCT-ND - Řezaná páska (CT)
311-750HRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC0603FR-07750RL
Popis
RES 750 OHM 1% 1/10W 0603
Podrobný popis
750 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
Modely EDA/CAD
RC0603FR-07750RL Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)