ERJ-S03F7500V je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Panasonic Industry
Skladem : 74 496
Katalogový list
Direct
TE Connectivity Passive Product
Skladem : 0
Katalogový list
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Samsung Electro-Mechanics
750 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
ERJ-S03F7500V
Číslo produktu DigiKey
ERJ-S03F7500V-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-S03F7500V
Popis
RES 750 OHM 1% 1/10W 0603
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
ERJ-S03F7500V Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)