RC1608F751CS je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Bourns Inc.
Skladem : 54 800
Katalogový list
Direct
TE Connectivity Passive Product
Skladem : 0
Katalogový list
YAGEO
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
750 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
RC1608F751CS
Číslo produktu DigiKey
1276-4635-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC1608F751CS
Popis
RES SMD 750 OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RC1608F751CS Modely
Kategorie
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)