RMCS0603FT750R
Číslo produktu DigiKey
RMCS0603FT750R-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCS0603FT750R
Popis
RES 750 OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
750 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RMCS0603FT750R Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)