R5016FNJTL je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Rohm Semiconductor
Skladem : 2 478
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 1 345
Katalogový list
IXYS
IXYS
N-kanál 500 V 16A (Tc) 255W (Tc) Montáž na povrch LPTS
R5016FNJTL
Číslo produktu DigiKey
846-R5016FNJTLTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R5016FNJTL
Popis
MOSFET N-CH 500V 16A LPT
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
R5016FNJTL Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
46 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Vgs (max)
±30V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1700 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
255W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
LPTS
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
325mOhm při 8A, 10V