FDB15N50
Číslo produktu DigiKey
FDB15N50TR-ND - Páska a cívka (TR)
FDB15N50CT-ND - Řezaná páska (CT)
FDB15N50DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDB15N50
Popis
MOSFET N-CH 500V 15A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 500 V 15A (Tc) 300W (Tc) Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FDB15N50 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
41 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±30V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1850 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
300W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (D2PAK)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
380mOhm při 7,5A, 10V