IXTA16N50P je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Rohm Semiconductor
Skladem : 0
Katalogový list
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
Skladem : 161
STMicroelectronics
Skladem : 957
N-kanál 500 V 16A (Tc) 300W (Tc) Montáž na povrch TO-263AA
IXTA16N50P
Číslo produktu DigiKey
IXTA16N50P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTA16N50P
Popis
MOSFET N-CH 500V 16A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
43 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2250 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
300W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
400mOhm při 8A, 10V