AOB14N50 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
onsemi
Skladem : 1 345
Katalogový list
Similar
IXYS
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
IXYS
Vishay Siliconix
N-kanál 500 V 14A (Tc) 278W (Tc) Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)