IXFA20N50P3 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
onsemi
Skladem : 1 345
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 13 022
Katalogový list
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Vishay Siliconix
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
Skladem : 957
STMicroelectronics
Skladem : 916
N-kanál 500 V 20A (Tc) 380W (Tc) Montáž na povrch TO-263AA (IXFA)
IXFA20N50P3
Číslo produktu DigiKey
IXFA20N50P3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFA20N50P3
Popis
MOSFET N-CH 500V 20A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 1,5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
36 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1800 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
380W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263AA (IXFA)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
300mOhm při 10A, 10V