IXFA16N50P3 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Rohm Semiconductor
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Vishay Siliconix
Skladem : 0
Katalogový list
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
Skladem : 957
STMicroelectronics
Skladem : 916
N-kanál 500 V 16A (Tc) 330W (Tc) Montáž na povrch TO-263AA (IXFA)
IXFA16N50P3
Číslo produktu DigiKey
IXFA16N50P3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFA16N50P3
Popis
MOSFET N-CH 500V 16A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 2,5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
29 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1515 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
330W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263AA (IXFA)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
360mOhm při 8A, 10V