EDZVT2R3.3B
Číslo produktu DigiKey
EDZVT2R3.3BTR-ND - Páska a cívka (TR)
EDZVT2R3.3BCT-ND - Řezaná páska (CT)
EDZVT2R3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EDZVT2R3.3B
Popis
DIODE ZENER 3.3V 150MW EMD2
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.3 V 150 mW Montáž na povrch EMD2
Modely EDA/CAD
EDZVT2R3.3B Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
120 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
20 µA @ 1 V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Výkon - max
150 mW