EDZVT2R4.7B není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 1 284
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 947
Katalogový list
Central Semiconductor Corp
Skladem : 27 513
Central Semiconductor Corp
Skladem : 150
onsemi
Zenerova dioda 4.7 V 150 mW ±2% Montáž na povrch EMD2
EDZVT2R4.7B
Číslo produktu DigiKey
EDZVT2R4.7BTR-ND - Páska a cívka (TR)
EDZVT2R4.7BCT-ND - Řezaná páska (CT)
EDZVT2R4.7BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EDZVT2R4.7B
Popis
DIODE ZENER 4.7V 150MW EMD2
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
EDZVT2R4.7B Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
100 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 1 V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
EMD2
Tolerance
±2%
Základní číslo produktu
Výkon - max
150 mW