EDZVT2R5.6B
Číslo produktu DigiKey
EDZVT2R5.6BTR-ND - Páska a cívka (TR)
EDZVT2R5.6BCT-ND - Řezaná páska (CT)
EDZVT2R5.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EDZVT2R5.6B
Popis
DIODE ZENER 5.6V 150MW EMD2
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.6 V 150 mW ±2% Montáž na povrch EMD2
Modely EDA/CAD
EDZVT2R5.6B Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
200 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 2.5 V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
EMD2
Tolerance
±2%
Základní číslo produktu
Výkon - max
150 mW