EDZVT2R10B
Číslo produktu DigiKey
EDZVT2R10BTR-ND - Páska a cívka (TR)
EDZVT2R10BCT-ND - Řezaná páska (CT)
EDZVT2R10BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EDZVT2R10B
Popis
DIODE ZENER 10V 150MW EMD2
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 10 V 150 mW Montáž na povrch EMD2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EDZVT2R10B Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
30 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 7 V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Dodávaná velikost pouzdra
EMD2
Výkon - max
150 mW