EDZVT2R3.9B
Číslo produktu DigiKey
EDZVT2R3.9BTR-ND - Páska a cívka (TR)
EDZVT2R3.9BCT-ND - Řezaná páska (CT)
EDZVT2R3.9BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EDZVT2R3.9B
Popis
DIODE ZENER 3.9V 150MW EMD2
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.9 V 150 mW ±3% Montáž na povrch EMD2
Modely EDA/CAD
EDZVT2R3.9B Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
100 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
EMD2
Tolerance
±3%
Základní číslo produktu
Výkon - max
150 mW