MYMGM5R012ELA5RN_view2.jpg
MYMGM5R012ELA5RN
Číslo produktu DigiKey
811-MYMGM5R012ELA5RNTR-ND - Páska a cívka (TR)
811-MYMGM5R012ELA5RNCT-ND - Řezaná páska (CT)
811-MYMGM5R012ELA5RNDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MYMGM5R012ELA5RN
Popis
DC/DC CONV 7.5-15V/1.8-5V 12A
Standardní dodací lhůta výrobce
57 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 1,8 ~ 5V 12A 7,5V - 15V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
12A
Mfr
Výkon (W)
60 W
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PMBus™, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Typ
Neizolovaný modul PoL
Účinnost
95,7%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
7,5V
Pouzdro
Modul 56-SMD
Napětí - vstup (max)
15V
Velikost / rozměry
0,41" D x 0,35" Š x 0,20" V (10,5mm x 9,0mm x 5,0mm)