EDZVFHT2R3.3B
Číslo produktu DigiKey
EDZVFHT2R3.3BTR-ND - Páska a cívka (TR)
EDZVFHT2R3.3BCT-ND - Řezaná páska (CT)
EDZVFHT2R3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EDZVFHT2R3.3B
Popis
DIODE ZENER 3.3V 150MW EMD2
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.3 V 150 mW ±3,18% Montáž na povrch EMD2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EDZVFHT2R3.3B Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
20 µA @ 1 V
Mfr
Provozní teplota
150°C (TJ)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Kvalifikace
AEC-Q101
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±3,18%
Pouzdro
Výkon - max
150 mW
Dodávaná velikost pouzdra
EMD2
Impedance (max) (Zzt)
120 Ohms