RH100-38.400-10-F-1010-TR není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
CTS-Frequency Controls
Skladem : 8 949
Katalogový list
Similar
CTS-Frequency Controls
Skladem : 0
Katalogový list
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Abracon LLC
38.4 MHz ±10ppm Krystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
RH100-38.400-10-F-1010-TR
Číslo produktu DigiKey
2151-RH100-38.400-10-F-1010-TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-RH100-38.400-10-F-1010-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-RH100-38.400-10-F-1010-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RH100-38.400-10-F-1010-TR
Popis
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Podrobný popis
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
38.4 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)