07145-SP072
Číslo produktu DigiKey
CR366-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
07145-SP072
Popis
POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 72"
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí kabel ventilátoru Koncová zásuvka ventilátoru 45° 72,0" (1,83m) Zástrčka NEMA 1-15
Kategorie
Počet vodičů
2
Výrobce
Qualtek
Typ kabelu
SPT-1
Balení
Hromadné balení
Velikost vodiče
18AWG
Stav součásti
Aktivní
Značení schvalovací agentury
cUL, UL
Provedení
Samičí zásuvka na samčí zástrčku
Jmenovité napětí
125 V
1. konektor
Koncová zásuvka ventilátoru 45°
Jmenovitý proud (A)
10 A
2. konektor
Zástrčka NEMA 1-15
Provozní teplota
105°C
Délka
72,0" (1,83m)