FDA2-17238QBHT4F
Číslo produktu DigiKey
Q857-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDA2-17238QBHT4F
Popis
FAN AXIAL 172X38.5MM 230VAC TERM
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 230VAC Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 151mm V Koule 240,0CFM (6,72m³/min) 2 svorky
Kategorie
Šum
59,0dB(A)
Výkon (W)
27,00W
Provozní teplota
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
230VAC
Velikost / rozměry
Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 151mm V
Hmotnost
1,8lb (816,5 g)
Šírka
38,50mm
Jmenovitý proud (A)
0,120A
Průtok vzduchu
240,0CFM (6,72m³/min)
Statický tlak
0,571" H2O (142,2Pa)
Životnost při teplotě
50000h při 25°C