15038PB-B3L-EP-00
Číslo produktu DigiKey
12-15038PB-B3L-EP-00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
15038PB-B3L-EP-00
Popis
FAN 150MM X 172MM X 38MM 230VAC
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 230VAC Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 150mm V Koule 212,0CFM (5,94m³/min) 3 svorky
Kategorie
Typ ventilátoru
Trubkový axiální
Výrobce
NMB Technologies Corporation
Vlastnosti
Ochrana proti přehřátí (TOP)
Řada
Šum
56,0dB
Balení
Hromadné balení
Výkon (W)
35,00W
Stav součásti
Aktivní
OT/MIN
3200ot/min
Jmenovité napětí
230VAC
Koncovka
3 svorky
Velikost / rozměry
Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 150mm V
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,190A
Průtok vzduchu
212,0CFM (5,94m³/min)
Materiál - rám
Hliníkový
Statický tlak
0,865" H2O (215,6Pa)
Materiál - nůž
Plastový
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
100000h při 25°C