HP75-72COM
Číslo produktu DigiKey
1997-1037-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HP75-72COM
Popis
FAN CORD 45DEG W/GROUND 72"
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí kabel ventilátoru Koncová zásuvka ventilátoru 45° 72,0" (1,83m) Zástrčka NEMA 1-15, Kruhová svorka č. 8
Kategorie
Délka
72,0" (1,83m)
Výrobce
Gardtec Incorporated
Počet vodičů
3
Balení
Hromadné balení
Typ kabelu
SPT-1
Stav součásti
Aktivní
Značení schvalovací agentury
UL
Provedení
Samičí zásuvka na samčí zástrčku
Jmenovité napětí
300 V
1. konektor
Koncová zásuvka ventilátoru 45°
Provozní teplota
105°C