UF12A12-BTHR
Číslo produktu DigiKey
1570-1000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UF12A12-BTHR
Popis
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 115VAC Čtyřhran - 120mm D x 120mm V Koule 106,0CFM (2,97m³/min) 2 svorky
Kategorie
Šum
46,0dB(A)
Výrobce
Mechatronics Fan Group
Výkon (W)
12,00W
Řada
OT/MIN
3100ot/min
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 svorky
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
115VAC
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 120mm D x 120mm V
Hmotnost
1,2lbs (544,3g)
Šírka
38,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,160A
Průtok vzduchu
106,0CFM (2,97m³/min)
Materiál - rám
Hliníkový
Statický tlak
0,350" H2O (87,2Pa)
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
50000h při 25°C