FKA2-25489NBHT3F
FKA2-25489NBHT3F
Číslo produktu DigiKey
Q605-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FKA2-25489NBHT3F
Popis
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 115VAC Kulatý - 254mm prům. Koule 630,0CFM (17,64m³/min) 2 svorky
Kategorie
Šum
62,0dB(A)
Výrobce
Qualtek
Výkon (W)
67,8W
Řada
OT/MIN
2000ot/min
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 svorky
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
115VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Velikost / rozměry
Kulatý - 254mm prům.
Hmotnost
4,4lbs (2kg)
Šírka
89,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,620A
Průtok vzduchu
630,0CFM (17,64m³/min)
Materiál - rám
Hliníkový
Statický tlak
0,276" H2O (68,7Pa)