FDA2-17238NBHT4F
Číslo produktu DigiKey
Q856-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDA2-17238NBHT4F
Popis
FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 115VAC Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 151mm V Koule 240,0CFM (6,72m³/min) 2 svorky
Kategorie
Šum
59,0dB(A)
Výrobce
Qualtek
Výkon (W)
25,00W
Řada
OT/MIN
3100ot/min
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 svorky
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
115VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Velikost / rozměry
Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 151mm V
Hmotnost
1,8lb (816,5 g)
Šírka
38,50mm
Jmenovitý proud (A)
0,210A
Průtok vzduchu
240,0CFM (6,72m³/min)
Materiál - rám
Hliníkový
Statický tlak
0,571" H2O (142,2Pa)
Materiál - nůž
Ocelový
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
50000h při 25°C