PR13500F08R0-109W245L-T
Číslo produktu DigiKey
3298-PR13500F08R0-109W245L-T-ND
Výrobce
PRC Tech LLC
Číslo produktu výrobce
PR13500F08R0-109W245L-T
Popis
13500 FARAD HIGH ENERGY SUPERCAP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
13500 F Superkondenzátor (EDLC) 4 V Nestandardní SMD 3mOhm při 1kHz 1000h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Výrobce
PRC Tech LLC
Koncovka
Jazýčky SMD (SMT)
Balení
Nosič
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Nestandardní SMD
Kapacita
13500 F
Velikost / rozměry
9,646" D x 4,291" Š (245,00mm x 109,00mm)
Tolerance
0%, +30%
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)
Jmenovité napětí
4 V
Provozní teplota
0°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
3mOhm při 1kHz