TPLH-2R7/3000SL60138
Číslo produktu DigiKey
2085-TPLH-2R7/3000SL60138-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPLH-2R7/3000SL60138
Popis
CAP 3000F 2.7V CHASSIS MOUNT
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3000 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Axiální, Sběrnice - šroubovací svorky 0,26mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Výrobce
Tecate Group
Koncovka
Šroubové koncovky
Řada
Způsob montáže
Šasi, Montáž pomocí čepu
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Axiální, Sběrnice - šroubovací svorky
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
2,362" prům. (60,00mm)
Kapacita
3000 F
Výška při usazení (max)
5,374" (136,50mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
0,26mOhm