XL60-2R7308T-R
Číslo produktu DigiKey
283-XL60-2R7308T-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XL60-2R7308T-R
Popis
CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3000 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Axiální, Sběrnice - šroubovací svorky 0,23mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
0,23mOhm
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Řada
Koncovka
Šroubové koncovky
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Šasi, Montáž pomocí čepu
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Axiální, Sběrnice - šroubovací svorky
Kapacita
3000 F
Velikost / rozměry
2,390" prům. x 5,433" D (60,70mm x 138,00mm)
Tolerance
0%, +20%
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Jmenovité napětí
2.7 V