XL60-3R0308W-R
Číslo produktu DigiKey
283-XL60-3R0308W-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XL60-3R0308W-R
Popis
CAP 3V 3000F WELD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3000 F Superkondenzátor (EDLC) 3 V Axiální, Plechovka 0,23mOhm 1500h při 65°C
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
0,23mOhm
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Řada
Koncovka
Svařovací čep
Způsob montáže
Montáž na šasi
Pouzdro
Axiální, Plechovka
Kapacita
3000 F
Velikost / rozměry
2,390" prům. x 5,433" D (60,70mm x 138,00mm)
Tolerance
0%, +20%
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Jmenovité napětí
3 V