HSH1850-3R8108-R
Číslo produktu DigiKey
283-HSH1850-3R8108-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSH1850-3R8108-R
Popis
CAP LITHIUM HYBRID 1000F 3.8V
Podrobný popis
1000 F Superkondenzátor (EDLC) 3.8 V Radiální, Plechovka 30mOhm při 1kHz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
1000 F
Velikost / rozměry
0,709" prům. (18,00mm)
Tolerance
0%, +50%
Výška při usazení (max)
2,047" (52,00mm)
Jmenovité napětí
3.8 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm při 1kHz