NVMFS021N10MCLT1G
Číslo produktu DigiKey
488-NVMFS021N10MCLT1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NVMFS021N10MCLT1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NVMFS021N10MCLT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NVMFS021N10MCLT1G
Popis
PTNG 100V LL SO8FL
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 8,4A (Ta), 31A (Tc) 3,6W (Ta), 49W (Tc) Montáž na povrch 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
13 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
850 pF @ 50 V
Rozptylový výkon (Max)
3,6W (Ta), 49W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Dodávaná velikost pouzdra
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Rds zap (max) při Id, Vgs
23mOhm při 7A, 10V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
3V při 42µA