ACDBMT1100-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1610-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1610-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1610-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACDBMT1100-HF
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123H
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 1A Montáž na povrch SOD-123H
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACDBMT1100-HF Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 100 V
Mfr
Kapacita při Vr, F
120pF při 4V, 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Způsob montáže
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123H
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 1 A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)