SDT5H100LP5-7
Číslo produktu DigiKey
SDT5H100LP5-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
SDT5H100LP5-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
SDT5H100LP5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDT5H100LP5-7
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 5A Montáž na povrch PowerDI™ 5
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3.5 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI™ 5
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
660 mV @ 5 A