NVMFS015N10MCLT1G
Číslo produktu DigiKey
488-NVMFS015N10MCLT1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NVMFS015N10MCLT1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NVMFS015N10MCLT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NVMFS015N10MCLT1G
Popis
MOSFET N-CH 100V 10.5A/54A 5DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 10,5A (Ta), 54A (Tc) 3W (Ta), 79W (Tc) Montáž na povrch 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NVMFS015N10MCLT1G Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
19 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1338 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
3W (Ta), 79W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Dodávaná velikost pouzdra
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Rds zap (max) při Id, Vgs
12,2mOhm při 14A, 10V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
2,2V při 282µA