ECS-.327-12.5-34QCS-TR
Číslo produktu DigiKey
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TR-ND - Páska a cívka (TR)
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-.327-12.5-34QCS-TR
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±10ppm Krystal 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-.327-12.5-34QCS-TR Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70 kOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Pouzdro
Kmitočet
32.768 kHz
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (3,2x1,5)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Zátěžná kapacita
12,5pF
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)