NTST30100CTG | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | NTST30100CTGOS-ND |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | NTST30100CTG |
Popis | DIODE ARR SCHOTT 100V 15A TO-220 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 15A Průchozí otvor TO-220-3 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | NTST30100CTG Modely |
Kategorie | Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 850 mV @ 15 A |
Výrobce onsemi | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Balení Trubice | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 500 µA @ 100 V |
Stav součásti Zastaralé | Provozní teplota - přechod -40°C ~ 150°C |
Konfigurace diody Společná katoda s 1 páry | Způsob montáže Průchozí otvor |
Technologie Schottky | Pouzdro TO-220-3 |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 100 V | Dodávaná velikost pouzdra TO-220 |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu) 15A | Základní číslo produktu |