SM-3TW103
Číslo produktu DigiKey
SM-3TW103TR-ND - Páska a cívka (TR)
SM-3TW103CT-ND - Řezaná páska (CT)
SM-3TW103DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-3TW103
Popis
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Podrobný popis
10 kOhms 0,125W, 1/8W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 11.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
SM-3TW103 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
10 kOhms
Výkon (W)
0,125W, 1/8W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,154" x 0,126" čelo (3,90mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%