SM-3TW102
Číslo produktu DigiKey
SM-3TW102TR-ND - Páska a cívka (TR)
SM-3TW102CT-ND - Řezaná páska (CT)
SM-3TW102DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-3TW102
Popis
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms 0,125W, 1/8W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 11.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SM-3TW102 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Nidec Components
Počet závitů
11.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
1 kOhms
Provedení koncovky
Vodič J
Výkon (W)
0,125W, 1/8W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,154" x 0,126" čelo (3,90mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Náhrady (2)
Objednací čísloVýrobce DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍČíslo produktu DigiKey Jednotková cena Typ náhrady
3223W-1-102Bourns Inc.593223W-1-102-ND82,52000 KčParametrický ekvivalent