43WR10KLFTR
Číslo produktu DigiKey
987-1030-2-ND - Páska a cívka (TR)
987-1030-1-ND - Řezaná páska (CT)
987-1030-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
43WR10KLFTR
Popis
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms 0,125W, 1/8W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 11.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
43WR10KLFTR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
TT Electronics/BI
Počet závitů
11.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
10 kOhms
Provedení koncovky
Vodič J
Výkon (W)
0,125W, 1/8W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,161" x 0,125" čelo (4,10mm x 3,18mm)
Tolerance
±20%