RB160MM-40TR
Číslo produktu DigiKey
RB160MM-40TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB160MM-40CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB160MM-40DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB160MM-40TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 40 V 1A Montáž na povrch PMDU
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RB160MM-40TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 40 V
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
510 mV @ 1 A