RB160MM-40TFTR
Číslo produktu DigiKey
RB160MM-40TFTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB160MM-40TFCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB160MM-40TFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB160MM-40TFTR
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 40 V 1A Montáž na povrch PMDU
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RB160MM-40TFTR Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 40 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stav součásti
Aktivní
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
510 mV @ 1 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)